משקל אדם

משקל אדם

עם משקל דיגיטלי אפשר לשקול במדויק כל פריט – גדול או קטן. משקל דיגיטלי היא קטגוריה די רחבה של מכשירי שקילה בשפע מרשים המיועדים לצרכי שקילה ספציפיים. תוכלו למצוא מוצרי שקילה אלקטרוניים על מנת למדוד באופן מדויק משקלו אל אדם, משקל למטבח המיועד לשקילת תבלינים ודברי מזון אחרים, משקל אלקטרוני לצרכים עסקיים ותעשייתיים שונים ועוד. משקל מודרני יכול להעניק תוצאות מדויקות במיוחד תוך שבריר השנייה.\

משקל אדם דיגיטלי – איך בוחרים כזה?

על מנת לבחור משקל דיגיטלי המתאים באופן מושלם לצרכיכם, יש תחילה לשאול את עצמכם "מהם הצרכים בשקילה?". האם מדובר בצורך של שקילה ביתית? אולי מדידת משקל אדם? אולי מדובר בצורך עסקי? אתם צריכים בשלב זה לדעת כבר אילו מוצרים אתם מעוניינים לשקול ואת טווח המשקל שלהם. אתם צריכים גם לענות על שאלות כמו "האם השקילה נעשית במקום קבוע או במקומות שונים?" "מהי רמת הדיוק שאנחנו צריכים"?

ייתכן שתזדקקו למאזניים גדולים ויציבים וייתכן שמה שמתאים לכם הוא דווקא משקל קטן ונייד. רמת דיוק זהו פרמטר חשוב, שכן ככל שהאובייקט הנשקל קטן יותר, נדרשת רמה גבוהה יותר של דיוק (כגון – שקילת מכוניות אל מול שקילת מלפפונים). האם מדידה אתם זקוקים למדידה ברמת הקילוגרמים? אולי אתם מחויבים לרמת דיוק גבוהה במיוחד עבור שקילה של חומרי מעבדה ברמת המיקרוגרם?

תכונות מפתח של משקל אלקטרוני

קיימים סוגים שונים של משקלים הפועלים בדרכים שונות. יש משקלים הפועלים בעזרת החיבור לחשמל ויש כאלו הפועלים באמצעות סוללות. יש משקלים שאפשר להטעין באמצעות החשמל. בדומה למכשירים חשמליים רבים, גם על המשקל הדיגיטלי מצוינות תכונות עיקריות: כושר שקילה, טווח משקל, יחידת שקילה ופרמטרים אחרים.

משקלים בעיצובים ייחודיים

מי שעקב אחרי השינויים בעולם התעשייה בוודאי שם לב לשינויים הדרמטיים שחלו, בעיקר במישור ההתפתחות הטכנולוגית – שלא פסחה גם על תחום המשקלים האלקטרוניים. בשנים האחרונות, התפתחה והשתכללה קטגוריית המשקלים הדיגיטליים, ונוספו לה פונקציות חשובות ושימושיות, כמו גם יכולות עיצוב ודיוק. ניתן למצוא היום שקלים דיגיטליים במגוון מרשים למדי של עיצובים. תוכלו למצוא אפילו משקל דיגיטלי שאפשר להכניס לכיס האחורי של המכנס, או לתיק. תוכלו גם לרכוש משקל אדם מקצועי בעל רמת דיוק שלא היתה אפשרית עד לפני שנים בודדות בלבד – תשאלו את ניוטק איילון.

משקלים לצרכים מיוחדים

שקילת משקלים כבדים מיועדים למדידת משקל של חפצים כבדים למדי, כמו מזוודות מלאות בכבודה. משקל כזה אפשר למצוא בנמלי התעופה, במסוף הבדיקה של משקלי המזוודות והמטען של נוסעים לפני העלייה למטוס. המשקל כולל צג החושף את משקל הפריטים שעליו, והמשקל המקסימאלי שמשקל זה יכול למדוד הוא 50 קילוגרם. במקרים (שאינם נפוצים בכלל בימינו אנו) בהם יש צורך לשקול יותר מ-50 קילוגרם, אפשר להשתמש במשקל תלייה דיגיטלי.

דילוג לתוכן