משקל אדם דיגיטלי מדוייק

משקל דיגיטלי מאפשר שקילה מדויקת של כל פריט – קטן כגדול. משקלים דיגיטליים זו קטגוריה רחבה למדי. ניתן למצוא בימינו שפע מרשים של מכשירים המיועדים ספציפית לצרכי שקילה. ניתן למצוא מכשירי שקילה דיגיטליים כדי לדעת משקל אדם מדויק, משקל למטבח לטובת שקילה של דברי מזון ותבלינים, משקל דיגיטלי לצרכים תעשייתיים ועסקיים שונים ועוד. משקלים מודרניים כאלו מסוגלים לספק תוצאות בעלות דיוק מרבי.

המשימה: בחירת משקל אדם דיגיטלי

כדי לבחור משקל דיגיטלי שיתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם, עליכם תחילה להגדיר את הצרכים. האם זהו מוצר המשמש לשקילה ביתית, או כזה המיועד לעסק? אילו סוגי מוצרים עליכם לשקול ומהו המשקל הממוצע שלהם? האם מדובר על שקילת מוצרי מזון או שקילת אדם? האם השקילה מבוצעת במקום קבוע או במקומות שונים? התשובה לשאלה האחרונה תסייע להחליט האם מתאים לכם משקל גדול ויציב או דווקא משקל קטן ונייד יותר. מהי רמת הדיוק הנדרשת? ככל שהחפץ הנשקל קטן יותר, כך נדרשת רמת דיוק גבוהה יותר (למשל – שקילת יהלומים אל מול שקילת מכוניות). האם מדידה בקילוגרמים מספיקה לכם? גרמים? אולי אפילו חלקי הגרם?

תכונות עיקריות של משקל דיגיטלי

יש סוגי משקלים שונים הפועלים באמצעים שונים. יש כאלו הפועלים על ידי חיבור לחשמל ויש אחרים הדורשים שימוש בסוללות. חלק מהמשקלים כוללים את שתי האפשרויות. על כל משקל דיגיטלי מצוינות תכונותיו העיקריות: כושר שקילה, קמת משקל הניתנת לשקילה, יחידת שקילה ועוד.

עיצובים ייחודיים של משקלים

בשנים האחרונות, קטגוריות המשקלים הדיגיטליים התפתחה והשתכללה גם מבחינת פונקציות מרכזיות, יכולת דיוק ועיצוב. משקלים דיגיטליים קיימים כיום במגוון גדול למדי של עיצובים מרשימים. אפשר לקנות היום משקלים דיגיטליים זעירים שאפשר לשאת בכיס ובתיק. אפשר למצוא משקל אדם מדויק עד לרמת עשירית ומאית הקילוגרם.

משקלים ייעודיים לצרכים מיוחדים

שקילת משקלים כבדים – לטובת מדידת משקל של מזוודות ומשקלים כבדים אחרים. משקל מסוג כזה נמצא גם בשדות תעופה, כאשר בודקים את משקל המטען והמזוודות של נוסעים טרם עלייתם למטוס. משקל זה כולל צג המראה את משקל סך הפריטים התלויים על גבו – עד כדי 50 קילוגרמים. ניתן להסתייע גם במשקל תלייה דיגיטלי במקרה בו נדרשת יכולת שקילה הגבוהה מ-50 קילוגרמים.

שקילה עם דיוק מוגבר

שקילה כזו היא צורך הקיים אצל יהלומנים המחויבים לשקול באופן המדויק ביותר האפשרי. גם עובדי מעבדה עשויים להזדקק לשקילה בדיוק מוגבר, כיוון שהם עוסקים בניסויים ורקיחת חומרים עדינים, כגון אבקות ונוזלים במשקל נמוך, הדורשים מכשיר שקילה בעל יכולת דיוק מקסימאלית.

משקל כיס

יכול לשמש עבור כל מי שיש לו צורך לשקול במקומות שונים ומן הסתם, עליו להיות נייד. משקל נייד כזה מגיע בגדלים שונים ויכול להיות קטן עד כדי כך שניתן לנשיאה בכיס.

יכול לעניין אותך גם...

דילוג לתוכן