מכונת עטיפה בניילון

תחום האריזה בתעשיית המזון הוא מגוון ורחב וכולל שחקנים רבים עם שלל של פתרונות טכנולוגיים ומכונות אריזה המתאימות ליישומים שונים ולשימושים מעניינים יותר או פחות. אנחנו חיים במציאות של הרגלי קנייה משתנים, וכך גם יש דרישה הולכת וגדלה לאריזה איכותית ומקצועית של כל מוצר, כולל מוצרים בתחומי החקלאות, קוסמטיקה, תרופות, מזון, אלקטרוניקה ועוד. בין פתרונות האריזה הפופולאריים יותר בוודאי תמצאו מכונות אריזה ייעודיות עבור משטחים בגדלים שונים; זוהי בעצם מכונת עטיפה בניילון, המכונה גם מכונת שרינק, המיועדת לאריזת משטחים ופועלת בהספק גבוה למדי. יש מכונות שרינק אוטומטית לחלוטין ויש מכונות שרינק משולבות המחייבות התערבות אנושית.

מכונת שרינק לאריזה – מה זה?

הצרכנים בימינו מעוניינים לרכוש מוצרים ארוזים בלבד, ללא מגע של יד אדם, וכך הם יכולים ליהנות מאסתטיקה גבוהה, מהיגיינה גבוהה ומנראות טובה. כאשר מוצר כלשהו לא נארז היטב, הוא עשוי שלא למשוך את הצרכנים שלהם הוא מיועד, ואז הם פשוט יבחרו במוצר של החברה המתחרה – לא חבל? לכן כדאי לבחור במכונת אריזה מתקדמת הפועלת בטכנולוגיית שרינק. מכונה כזו עוטפת את המוצר בצורה מלאה והיקפית, ובדרך כלל בעזרת חומרי אריזה כגון POF, פוליאוליפן ואחרים.

מכונת אריזה בשרינק מתאימה לכל מיני יישומים. אפשר גם להתאים אותה כפיתרון מתקדם וייחודי לצרכים של הלקוח ולסוג האריזה הנדרש. מכונת שרינק משמשת באופן נרחב בענפי התעשייה השונים, כולל מפעלי מזון, יצרניות מים, יצרניות כלים סניטריים, מפעלים לחומרי בנייה וגמר, יצרניות מוצרי אלקטרוניקה ורכיבים חשמליים ועוד.

מכונת שרינק – איך היא פועלת?

מכונת אריזה בטכנולוגיית שרינק מתקינים לרוב בסוף קו הייצור, כאשר המשטחים או המוצרים המיועדים לאריזה מגיעים למכשיר בעזרת מסוע אוטומטי. אפשר להזין את המוצרים או המשטחים גם בצורה ידנית, לפי דגם המכונה והספק העבודה המבוקש. עם זאת, אם אתם מתעניינים במכונת שרינק לתעשייה, כדאי לבחור מכונה אוטומטית של מותג מוביל ואמין. חשוב גם לוודא שהמכונה מיועדת להספק גבוה, על פי צרכי הלקוח. רצוי גם לבחור דגם מתקדם המתאים לצורכי האריזה העתידיים של המפעל.

ישנם חומרי אריזה ייחודיים לתעשיית המזון, כמו יריעות פוליאוליפין, שנחשבות לבטוחות למגע עם דברי מזון. חומרי אריזה רצוי לרכוש מהמשווק של המכונה עצמו – כמובן לאחר ייעוץ והתאמה של חומרי האריזה למאפייני המוצר.

מכונת עטיפה בניילון – יתרונות

מכונת אריזה בטכנולוגיית שרינק (אריזה בניילון) נחשבת לאמינה במיוחד – בתנאי שרוכשים דגם מחברה אמינה ומוכרת. יש דגמים המיועדים לאריזת מוצרים ומשטחים מכל גודל וסוג. מדובר על מכונה תעשייתית גדולה העובדת ביעילות גבוהה ובהספק גבוה במיוחד, ובללא צורך בהתערבות ידנית. בעזרת דגמים מתקדמים של מכונות שרינק ניתן גם להדפיס על האריזה לצרכי מיתוג וסימון. מכונה כזו מאפשרת עלויות אריזה נמוכות שאינן מייקרות את המוצרים.

יכול לעניין אותך גם...

דילוג לתוכן