מידע מקצועי בנושא מכונות ומערכות שקילה

אנו חיים בימים של רגולציה קפדנית יותר, עם תחרות גוברת ולקוחות שסוף-סוף מתחילים לחשוב יותר מהוריהם או סביהם. גם אתם, כבעלי עסק זקוקים לפתרונות לוגיסטיים יציבים, מדויקים, אמינים וכמובן גם יעילים. מכונות שקילה אמורות להיות חלק מהמערך העסקי שלכם. חשוב לבחור מיכון מיטבי מבחינת יחס עלות-תועלת והתאמה טובה למשימות השונות המבוצעות בעסק.

מכונות שקילה – למה הן משמשות?

בימינו, ישנה משמעות רבה לדיוק בעבודה. ייעול, ניהול וניצול משאבים אופטימאלי הם חוד החנית של התקדמות כלכלית וכספית בכל עסק. עבודה מדויקת משפרת ביצועים ומאפשרת לעסק להתחרות בצורה טובה יותר במציאות העסקית הדינאמית והמורכבת בה אנו חיים. שקילה מדויקת, אמינה ומהירה היא צורך מחייב במגוון גדו למדי של תעשיות ויישומים, כולל המגזר התעשייתי, המגזר הקמעונאי-צרכני ועוד. מערכת שקילה משוכללת ומתקדמת היא רלוונטית ומבוקשת במגוון תחומים, כמו – ייצור מזון ושיווקו, מפעלי ייצור, תעשיות כימיות ופרמצבטיות ועוד.

בוודאי תרצו לשמוע אודות שימושים אחדים של מערכות שקילה למגוון מוצרים; ובכן, להלן:

  • שקילת תבלינים ומילוי במארזים מתאימים.
  • שקילת חלקי פלסטיק למגזרים הקמעונאי והיצרני.
  • שקילת חומרי גלם במסגרת שלבי הייצור והמכירה.
  • שקילת רכיבי מזון.
  • שקילת תוצרים ומילוי במארזים מתאימים – טרם העברת לנקודות המכירה.

בשוק פתרונות השקילה והאריזה עבור המגזרים התעשייתי, היצרני וגם הקמעונאי – אפשרי לבחור מכונה ספציפית לשקילה או מילוי מוצר מסוים – בין אם אלו מכונות שקילה אוטומטיות או מכונות שקילה חצי אוטומטיות; לחילופין, ניתן לבחור מכונות שקילה של מוצרים שונים המאפשרת יישומים ואפשרויות הרלוונטיים עבור המוצר הספציפי. כך ניתן חופש פעולה רב יותר לעסק וכמו כן מתאפשר חיסכון בעלויות רכש ציוד, כיוון שמכונה אחת מאפשרת ביצוע של מספר משימות.

פעולת מכונת שקילה: דוגמה

כיום ישנו ידע רב בייבוא, שיווק ושימוש נכון במכונות מילוי ושקילה שמבצעות תהליכים באופן יעיל ופשוט – תהליכי שקילת מוצר/חומר, כמו גם מילוי אריזות מתאימות על פי צורך ומשקל שהוגדר מראש. האפשרות משמשת בעיקר בתעשיות המזון – לאריזת חומרי גלם ולאריזה צרכנית של מוצרים וגמרים. מכונת שקילה מתקדמת כזו עובדת בתהליך כדלקמן: מסוע, הלבשת שקית אריזה, הפעלה, שקילה והזרמה, הגעה למשקל היעד. רצוי להגדיר מראש את כמות החומר הרצויה כמשקל ליחידה. מכונת שקילה מתאימה לשקילה של מגוון גדול מאוד של חומרי מזון: תבלינים, ירקות קפואים, אגוזים ופירות יבשים, מוצרי מאפה ואפייה, פסטה, דגנים ועוד.

מכונות שקילה משוכללות וממוחשבות

מחפשים מכונות שקילה אוטומטיות או מכונות שקילה חצי אוטומטיות? לא קשה למצוא מכונה כזו – גם בימים טרופים אלו. מכונות אלו כוללות פטנטים מהחזית הטכנולוגית המגבירים דיוק ואמינות, כמו גם מנגנונים מהירים ומערכות ממוחשבות למילוי אוטומטי של מוצרים על פי משקל מוגדר מראש. תוכלו ליצור קשר עם אחת החברות האמינות בארץ המספקות ומשווקות מכונות שקילה.

יכול לעניין אותך גם...

דילוג לתוכן