בקרי שקילה

בקרי שקילה מותאמים לצרכי תעשייה שונים ומהווים פתרון שקילה מתקדם עקב כך שהם מבצעים שקילה של החומרים בזמן אמת. מלבד זאת שהם ידידותיים לשימוש ונוחים לתפעול, הם גם מיועדים למניעת תקלות בזכות העובדה שהם מדווחים מיידית על תקלה, מעדכנים במשקל יתר או בחוסר משקל ומתממשקים למסכי HMI ולבקרי PLC.

הפתרון החכם של בקרי שקילה

מתוך מגוון פתרונות שקילה זמינים, כדאי להתעניין גם בבקרי שקילה חכמים. מדובר במכשיר חכם למילוי חומרים, המהווה את אחד הפתרונות המתקדמים בתעשיית השקילה. הבדל עיקרי בין בקרי שקילה שונים הוא המיקום שעליו הוא נתפס והמיקום שאליו הוא מחובר כדי לאפשר שקילה של מילוי החומרים על פי הצרכים השונים.

בקרי שקילה – פתרון חכם וידידותי לשימוש

בקר שקילה, ראש שקילה… זה לא אותו הדבר? ההבדל בין ראשי שקילה לבקרי שקילה הוא בכך שבקר שקילה מיועד לבקרת חומר בעת מילוי או ריקון החומר, ואילו ראש שקילה מיועד לספירת פריטים ולשקילת פריטים שונים. עקב הצורך בשקילה בעת מילוי החומר, בקרי השקילה חייבים לעבוד במהירות. בנוסף, בקר שקילה מתאפיין ובחוזק ובעמידות שמחזיק מעמד למשך שנים, ובמגוון הגדול של סוגי התקשורת שהוא מאפשר.

בקר שקילה המיועד לריקון ולמילוי חומרים כולל מסנן ייחודי המאפשר שקילה יציבה ורציפה. נוסף על כך, בבקר שקילה מותקן טיימר חכם המאפשר לשמור על רציפות ואחידות בין מילוי אחד למשנהו. בקרי שקילה חכם כולל אופציות שונות לשימוש קל ונוח, מזעור נזקים ועוד.

בקרי שקילה – מי צריך את זה?

בקר השקילה מיועד לשרת צרכים שונים בתעשייה. ניתן למצוא מגוון גדול של בקרים לצרכים תעשייתיים שונים. כל בקר שקילה מתאפיין ביתרונות משלו וכולל סוגי תקשורת ובעלי אפשרות להתממשק עם בקרי PLC ולרוב גם עם מסכי HMI – יכולת המאפשרת עבודה נוחה וקלה וגם ידידותית לשימוש.

בקרי שקילה – לא עבור מילוי חומרים בלבד

נכון שבקרי שקילה נועדו קודם כל לשקילת חומרי מילוי בזמן אמת, אך יש להם גם ייעודים נוספים. בקרי שקילה מחשבים מחזוריות למילוי חוזר, מדווחים באופן מיידי על תקלות, ניתנים לשליטה מרחוק (חלק מהם אפילו מהטלפון הנייד) ויש להם יכולות להפיק דו"חות מילוי. ניתן לשלוט על הכמויות באמצעות חיבור ה-IP או ה-TPC של המכשירים.

נקודות חיבור ויציאה וסוגי תקשורת

בקרי שקילה נהנים מיתרון נוסף: סוגי תקשורת אנלוגיים המאפשרים יציאה של זרם באורך של עד מאות מטרים. כל בקר שקילה כולל מגע יבש המאפשר הכוונה עד להגעה ליעד המטרה, התראות למצבי חוסר במשקל, התראות על משקל עודף, תקלות מנוע ועוד. בקר השליטה ניתן לאיפוס בתחילת העבודה, וגם לבצע בו עצירת חירום.

בקרי שקילה – איך בוחרים?

שאלה חשובה: איך נדע איזה בקרי שקילה מתאיים לצרכים שלנו? צרו קשר עם חברה מובילה ובעלת התמחות בתחום בקרי השקילה – שם ישמחו לעזור לכם לבחור את בקר השקילה שיענה היטב על צרכיכם העסקיים.

למידע נוסף קראו גם על: מכונות שקילה ועטיפה

יכול לעניין אותך גם...

דילוג לתוכן